HAKKIMIZDA

Eurotec Otomasyon Teknolojileri, 2004 yılında kurulmuş olup esas itibari ile 1988 yılına dayanan ticari geçmişimizin en önemli parçalarından biridir. Türkiye’nin en önemli endüstri kenti olan, Kocaeli Gebze bölgesinde üretimine devam etmekte olan firmamız, Türkiye ve uluslararası pazarda önemli bir yer almayı hedeflemekte olup, müşteriye; hızlı, çözüm odaklı, daima yeniliği takip eden, ekip çalışmasına inanan bir vizyona sahiptir.

2004 Yılında pnömatik, manyetik ve elektronik konusunda üretim yapan, İtalyan menşeli BSG Kuhnke firmasının, 2006 Yılında basınçlı hava hattında kullanılan hassas filtreler üzerine üretim yapan Güney Kore menşeli SKP firmasının, 2007 Yılı itibari ile de alternatif pnömatik ekipmanları ile ön plana çıkan Güney Kore menşeli TPC Mechatronics Corp. firmasının distribütörlüğünü almıştır. Firmamız 2011 yılında GOLDSTONE markası ile ISO15552 ve Kompakt Pnömatik Silindir imalatına başlamıştır. Firmamız 2015 yılında İspanyol INTEVA ve Japon NAC markasının distribütörlüğünü almıştır.


Eurotec Otomasyon Teknolojileri; ISO 15552 (E-IS ve E-HD Serisi) silindirler, kompakt (E-CP ve E-ADM Serisi) silindirler üretmekle birlikte, özel mini silindirler, mühendislik çözümleri ile müşteriye doğru ürün seçimi konusunda destek vermektedir. Sürekli ürün yelpazesini genişletmeye devam eden firmamız, makine ekipman yatırımı ile de üretim kapasitesini artırmaktadır. Firmamız, yüksek teknik uzmanlık, ticari esneklik, hızlı teslimat ve güvenilirliği esas almakla birlikte, müşterilerine, çözüm noktasında teknik destek sağlamaktadır. Ayrıca, standart çözümler dışında, müşteri ihtiyaçlarına göre özel çözümler de üretmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, 2010 yılından bu yana Lojistik çözümleri ve insan kaynakları eğitimine yatırım yaparak gelişimine devam ettirmektedir. Yurt dışından mümessillikleri de olan firmamız 750’nin üzerinde doğrudan müşteriye ve Türkiye Genelinde 50 Bayiye hizmet sağlamaktadır.

BSG KUHNKE : 1928 yılından bu yana pnömatik valfler,
silindirler ve özel pnömatik ürünler
üretmektedir. Kuhnke marka olarak farklı konularda da
üretim ve ürün grupları bulunmaktadır. Bunlar:
• Kuhnke Pnömatik ve Akıskan Teknolojileri
• Kuhnke Solenoid Teknolojisi
• Kuhnke Kontrol Teknolojisi ve Endüstriyel Otomasyon
• Mobil Otomasyon ve Arriva Kontrol Teknolijisi
TPC : 1973 yılında kurulmustur. Pnömatik silindirler,
pnömatik valfler, sartlandırıcılar,
pnömatik çabuk baglantı elemanları, sok emiciler, vakum
üreteçleri ve vakum valfleri
üretmektedir. TPC marka olarak ürün grupları asagıda yer
almaktadır.
• Pnömatik Ürünler
• Hareket Teknolojisi ve Kontrol Sistemleri
• 3D Yazıcılar
SKP : 1987 yılında kurulmustur. Firma basınçlı hava hatları için hassas filtreler ve
sartlandırıcılar üretmektedir.
C-JAC : 1996 yılından bu yana sok emiciler, hidrolik hız
kontrol ürünleri, pilot uyarılı çekvalf imalatı yapmaktadır.
INTEVA: Hidrolik çabuk baglantı elemanları, hidrolik
çekvalfler, hidrolik küresel vanalar
imalatı yapmaktadır.
NAC : 1966 yılında kurulan firma pnömatik çabuk baglantı,
torx uçları konusunda imalat yapmaktadır.


Web oriented

Interdum iusto pulvinar consequuntur augue optio repellat fuga hurus expedita tempo est odito. Optio laboriosam! A fugit ea congue. Necessitatibus pede earum aute atque.

We love ideas

Interdum iusto pulvinar consequuntur augue optio repellat fuga hurus expedita tempo est odito. Optio laboriosam! A fugit ea congue. Necessitatibus pede earum aute atque.

Long experience

Interdum iusto pulvinar consequuntur augue optio repellat fuga hurus expedita tempo est odito. Optio laboriosam! A fugit ea congue. Necessitatibus pede earum aute atque.